Яку вибрати систему відеоспостереження

Якщо ви задумалися про те, щоб встановити систему відеоспостереження. Напевно, у вас виникло питання: яку ж відео-систему правильно вибрати? На сьогоднішній день на ринку відео-пристроїв, величезний вибір відеокамер. Серед них є і стандартний набір відеокамер. Тут потрібно звернути увагу на особливості об'єкта і його територію і ті завдання, які ви б хотіли, щоб виконувала ваша відео-система. Не для всіх об'єктів підходять стандартні набори відеокамер. До деяких об'єктів необхідний індивідуальний підхід.

Наприклад, якщо необхідно охороняти такий об'єкт як магазин або супермаркет. То мета відеоспостереження на таких об'єктах - це скоротити кількість крадіжок товару покупцями і персоналом, а ще з'ясувати рівень попиту будь-якого товару. На таких об'єктах потрібно встановлювати камери з високою роздільною здатністю, для того щоб можна було розглянути товар і обличчя людини. Ще відеокамери обов'язково потрібно розташувати над касами, так як необхідно контролювати рух грошей і в разі пропажі, швидко з'ясувати, куди вони поділися. Ще дуже ефективною буде камера з поворотним механізмом. Її можна програмувати на патрулювання, нею можна управляти через комп'ютер, ще вона має функцію наближення і видалення картинки, за допомогою цієї функції ви або ваша служба охорони, може вести спостереження за певною людиною і розглядати найдрібніші деталі. Вони можуть бути купольні і з затемненим склом, тому не видно, куди саме дивиться об'єктив відеокамери. Є такі відеокамери як Speed ​​Dom.

Такі відео-системи повинні створюватися фахівцями та індивідуально. Вони зможуть порадити, які саме відеокамери вам підійдуть найбільше і як їх потрібно розташувати. Якщо ж відеокамери розташувати не в тих місцях, то відео-система значно втрачає свою якість і стає більш марною. Якщо ви встановили відео-систему на виробництві або в офісі, то ви повинні попередити ваш персонал про те, що ведеться відеоспостереження. Тому що прихована відео-зйомка заборонена. Вся інформація з відеокамер записується і зберігається певний час. До відео-архіву зазвичай мають доступ господарі, директора і служба охорони. У вас і у вашого персоналу буде доступ до відеокамер. І ви в будь-який час зможете переглянути інформацію і проконтролювати, як там ідуть справи. У деяких ситуаціях, навіть використовують камери муляжі. Вони призначені для того щоб відлякувати грабіжників.


Комментировать

Оставлять комментарии могут только авторизованные пользователи ... Авторизуйтесь, через вашу любимую социальную сеть!